fbpx
marineeritud angerjas

Marineeritud angerjas Naari kalatalust.

Naari kalatalu marineeritud angerjas. 

Täna heidame pilgu meie armastatud tootele – marineeritud angerjas. Naari Kalatalu südames on perekondlikud traditsioonid ja kvaliteetse toidu valmistamise kirg, mis kajastub igas 500ml marineeritud angerja purgis, mis meie köögist välja rändab.

Meie marineeritud angerjas. Alustuseks pöörame pilgu ajas tagasi, meenutades, kuidas pereisa asus aastakümneid tagasi esmakordselt angerjapüügiga tegelema. Täna jätkame neid samu meetodeid ja traditsioone, austades nii meie esivanemate pärandit kui ka ümbritsevat merd.

Käsitööna valminud delikatess.  Naari kalatalu marineeritud angerjas, purk on valminud käsitööna, kasutades selleks parimaid kohalikke koostisosi. Meie retsept on lihtne, kuid täpne – värske angerjas, kvaliteetne äädikas ja hoolikalt valitud maitseained.

Valmistamisprotsess: Kvaliteet iga sammu peal. Kõik algab värskeima angerja valikuga. Järgneb hoolikas marineerimisprotsess, kus kasutame traditsioonilisi meetodeid, mis võimaldavad kalal maitsestuda ja säilitada oma naturaalse tekstuuri. Iga purk saab personaalse tähelepanu, tagades nii ühtlase kvaliteedi ja maitse.

Marineeritud angerjas nautimine. Marineeritud angerjas on mitmekülgne ja maitsev lisand igale toidulauale. Olgu see osana pidulikust söögikorrast või kiirest suupistest, meie angerjas toob esile traditsioonilise Eesti maitse.

Retseptid ja serveerimisideed. Jagame teiega mõningaid retsepte ja ideid, kuidas meie marineeritud angerjat kõige paremini nautida. Alates klassikalistest võileibadest kuni peente eelroogadeni – angerjas on alati maitsev ja peen.

1. Marineeritud angerjas võileivad. Koostisosad: Rukkileib või sai, marineeritud angerjas, värsked maitserohelised (till, petersell), värskelt jahvatatud must pipar. Valmistamine on lihtne: rösti leiba kergelt, aseta peale angerja tükid, puista peale hakitud maitserohelisi ja pipart. Need lihtsad võileivad on suurepärased hommikusöögiks või kiireks suupisteks.

Meie pühendumus kvaliteedile ja jätkusuutlikkusele. Meie missiooniks on pakkuda mitte ainult maitsvat toodet, vaid ka tagada, et meie tegevus oleks jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik. Meie püügipraktikad ja tootmisprotsessid on kujundatud mõttega meie mere tulevikust.

Korduma kippuvad küsimused

  1. 1.Kust pärineb teie angerjas erinevatel aastaaegadel?
  1. Talveperioodil ostame värske angerja kasvatustest, tagades pideva kvaliteedi ja varustatuse. Kevadest sügiseni kasutame Võrtsjärve värsket angerjat, toetudes kohalikule püügile ja looduslikele ressurssidele.
  1. 2.Mis teeb teie marineeritud angerja eriliseks?
  1. Meie marineeritud angerja erilisus seisneb kohalikust allikast pärinevas tooraines, traditsioonilises retseptis ja käsitööna valminud kvaliteedis. Meie pühendumus jätkusuutlikkusele ja kvaliteedile peegeldub iga purgi sisus.
  1. 3.Kuidas saan teie marineeritud angerjat osta?
  1. Meie marineeritud angerjat saab osta otse meie kalatalust, valitud kauplustest üle Eesti ja mugavalt meie e-poest, mis pakub lihtsat ja kiiret viisi meie toodete tellimiseks otse koju.
  1. 4.Kuidas tagate marineeritud angerja kvaliteedi ja värskuse?
  1. Meie kvaliteedikontroll algab juba angerja valikust, järgides rangeid standardeid. Marineerimisprotsessis kasutame ainult parimaid koostisosi ja säilitame kõrgeid hügieenistandardeid, et tagada iga purgi värske maitse ja kvaliteet.
  1. 5.Millised on teie jätkusuutlikkuse põhimõtted?
  1. Me oleme pühendunud keskkonnasõbralikele püügipraktikatele ja ressursside jätkusuutlikule kasutamisele. Meie tegevus on suunatud sellele, et toetada kohalikke ökosüsteeme ja säilitada mere bioloogilist mitmekesisust.

Lisainformatsiooni angerja kohta leiate siit siit.

Marineeritud angerjat saate osta siit siit.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart