fbpx

Tarnetingimused

Tarnetingimused

1. Tellimuse käsitlemine: Tellimused vaadatakse üle ja käsitletakse kiirelt, tavaliselt 1-2 tööpäeva jooksul.

2. Kohaletoimetamine: Tarnime oma tooteid kogu Eestis. Täpne kohaletoimetamise aeg sõltub sihtkohast ja valitud tarneviisist.

3. Värske Saadetis: Meie tooted on alati värsked ja hoolikalt pakendatud, tagamaks parima kvaliteedi säilimist transportimise ajal.

4. Tarneviisid: Pakume mitmeid tarneviise, sealhulgas kullerteenust ja ise järeletulemist.

5. Kohaletoimetamise kulud: Tarnekulud sõltuvad tellimuse suurusest ja tarneviisist.                     

5.1 Tallinn ja Pärnu: Meil on hea meel pakkuda TASUTA tarnet Tallinnas ja Pärnus.                                                                                              

5.2 DPD pakiautomaati: Kui tellite 12 purki ehk terve termokasti täis, on saatmine DPD pakiautomaati üle kogu Eesti TASUTA. Kui tellimus sisaldab vähem kui 12 purki, siis pakiautomaati saatmise tasu on 9€.                                                                                              

5.3 Kulleriga koju: Kui soovite tellimuse kohaletoimetamist kulleriga otse koju, on teenuse hind 13€.

6. Eriolukord: Eriolukordades ja -tellimustes palume ühendust võtta otse, et saaksime leida sobivaima lahenduse.

7. Tagastamispoliitika:Meie tooted kuuluvad kiiresti riknevate või vananevate kaupade kategooriasse. Seetõttu, vastavalt Võlaõigusseaduse § 53 lõike 4 punktile 4, puudub neil 14-päevane taganemisõigus. Me garanteerime, et kõik tooted on kvaliteetsed ja värsked, ning soovitame kõigil klientidel veenduda toodete vastavuses nende ootustele kohaletoimetamise hetkel. Kui teil tekib mure toote kvaliteedi osas, võtke meiega palun esimesel võimalusel ühendust, et leida sobiv lahendus.

8. Lisainfo: Kõik tellimused pakitakse termokasti, mille hind on kaetud meie poolt. Termokast tagab toodete värskuse ja kvaliteedi säilimise transpordi ajal. Pärast kättesaamist võite termokasti kasutada edasi või selle ära visata vastavalt oma eelistusele.

Meie eesmärk on pakkuda paindlikke ja mugavaid tarnevõimalusi, tagamaks, et teie valitud kalatooted jõuavad teieni parimas seisukorras. Täname teid usalduse eest Naari Kalatalu vastu!

Shopping Cart