fbpx

Kaluri postkast

Liitudes rannakaluri postkastiga, saad rohkem kui lihtsalt uudiseid! See on sinu võimalus olla osa meie kalapüügipere traditsioonidest ja elustiilist.

  • Eripakkumised. Ole esimeste seas, kes saavad teada meie soodustustest ja erilistest toodetest, mis on saadaval ainult piiratud aja.
  • Retseptid koduköögiks. Saad osa meie parimatest, lihtsatest kalaretseptidest, mida on igapäevaselt lihtne valmistada ja mis toovad meremaitse otse sinu lauale.
  • Merelood. Kuule vahetuid lugusid ja seiklusi meie kalapüügi igapäevasest elust, mis viivad sind lähemale meie esivanemate pärandile ja tarkusele.
  • Räägi kaasa. Sinu arvamus loeb! Aita meil valida uusi maitseid ja tooteid, et meie valik vastaks just sinu eelistustele.

Sa ei taha ju ilma jääda värskeimatest kalauudistest? Kalastuslood, retseptid ja palju muud. 

Liitudes kaluri postkastiga, on see justkui saaksid osa meie elust otse oma postkastis. Meie kirjad toovad sinuni lood sellest, kuidas me merel käime, kuidas väärindame oma püütud kala ja kuidas iga päev loodusega käsikäes töötame. See on nagu saaksid iga kord väikese tükikese meie maailmast, jagades meie rõõme, väljakutseid ja saavutusi.

Shopping Cart