fbpx

Angerjas koduses marinaadis 500g

Original price was: 15,00 €.Current price is: 12,90 €.

Laost otsas

Autentsus: Naari kalatalu angerjas koduses marinaadis on valmistatud otse kaluri köögis, tagades autentsuse ja kvaliteedi. Meie tooted peegeldavad traditsioonide ja kaasaegse köögi parimat kombinatsiooni.

Maitse: Rannarahva traditsioonidele toetudes oleme loonud marinaadi, mis säilitab angerja suurepärase maitse. Meie retsept rõhutab angerja naturaalset maitset, pakkudes tõelist delikatessi. Meie angerjas koduses marinaadist on vaba  maitsetugevdajatest ja säilitusainetest, et tagada naturaalne maitse.

Säilivus: Angerjas koduses marinaadis säilib 4 kuud. Selleks, et hoida angerja värskust ja kvaliteeti, tuleb seda säilitada temperatuuril +2 kuni +6.

Koostisosad: Angerjas 67%, vesi, hape(äädikhape), suhkur, sool, želatiin, vürtsid.

Meie marineeritud angerja koostises on 67% angerjat (rohkem lihtsalt ei mahu sinna purki), lisaks vesi, sool, suhkur, želatiin, äädikhape ja hoolikalt valitud vürtsid. Kõik koostisosad on valitud selleks, et rõhutada angerja naturaalset maitset.

Soodustus: Kui teie ostukorvis on 10 või enam meie toodet (ei pea olema samast sordist), muutub hind iga purgi pealt 2 € soodsamaks.

Külastage meie blogi Vajuta siia, et saada rohkem teavet meie angerjatoodete kohta ja lugege lähemalt angerjast Vajuta siia.

Shopping Cart