fbpx

Angerjas koduses marinaadis 500g

13,90 

Laost otsas

Koguse allahindlus!

Kogus 10-9999
Hind12,90 
Autentsus: Naari kalatalu angerjas koduses marinaadis on valmistatud otse kaluri köögis, tagades autentsuse ja kvaliteedi. Meie tooted peegeldavad traditsioonide ja kaasaegse köögi parimat kombinatsiooni.

Maitse: Rannarahva traditsioonidele toetudes oleme loonud marinaadi, mis säilitab angerja suurepärase maitse. Meie retsept rõhutab angerja naturaalset maitset, pakkudes tõelist delikatessi. Meie angerjas koduses marinaadist on vaba  maitsetugevdajatest ja säilitusainetest, et tagada naturaalne maitse.

Päritolu: Värske angerja toome Eesti kasvatusest. Meie angerja tootete valikus on nii kasvatusest pärit angerjas kui ka võrtsjärvest pärit angerjas. Igale maitsele midagi.

Säilivus: Angerjas koduses marinaadis säilib 4 kuud. Selleks, et hoida angerja värskust ja kvaliteeti, tuleb seda säilitada temperatuuril +2 kuni +6.

Koostisosad: Angerjas 67%, vesi, hape(äädikhape), suhkur, sool, želatiin, vürtsid.

Meie marineeritud angerja koostises on 67% angerjat (rohkem lihtsalt ei mahu sinna purki), lisaks vesi, sool, suhkur, želatiin, äädikhape ja hoolikalt valitud vürtsid. Kõik koostisosad on valitud selleks, et rõhutada angerja naturaalset maitset.

Soodustus: Kohe, kui teie ostukorvis on 10 või enam meie purgitoodet (ei pea olema samast sordist), muutub hind iga purgi pealt 1 € soodsamaks + lisame tasuta tarne dpd automaati.

Külastage meie blogi Vajuta siia, et saada rohkem teavet meie angerjatoodete kohta ja lugege lähemalt angerjast Vajuta siia.

Shopping Cart